Śmieszne życzenia na 18 lat dla faceta

Oto 50 śmiesznych życzeń na 18 lat dla faceta:

 1. „W końcu osiemnastka! Teraz możesz legalnie robić to, co wcześniej robiłeś potajemnie. Wszystkiego najlepszego!”
 2. „Gratulacje! Jesteś oficjalnie dorosły, ale nie martw się, dorosłość to tylko liczba… która oznacza większą odpowiedzialność!”
 3. „Na urodziny dostajesz od życia klucz do drzwi dorosłości. Oczywiście, drzwi te są trudne do otwarcia, a klucz się często łamie. Wesołych urodzin!”
 4. „Teraz możesz głosować, prowadzić samochód i wchodzić na strony internetowe o wiele bardziej niebezpieczne niż te, które wcześniej oglądałeś. Wszystkiego najlepszego!”
 5. „Życie zaczyna się od osiemnastu! Teraz masz szansę popełnić jeszcze więcej błędów, ale przynajmniej będziesz mógł za nie płacić. Wesołych urodzin!”
 6. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci tylu prezentów, ile masz planów na przyszłość. To może być spory stos upominków!”
 7. „18 lat to wiek, kiedy możesz robić wiele rzeczy, ale nadal nie możesz zrozumieć, dlaczego dostajesz rachunki za prąd. Wszystkiego najlepszego!”
 8. „Teraz masz oficjalnie zezwolenie na podejmowanie życiowych decyzji… i popełnianie życiowych błędów. Wesołych urodzin!”
 9. „18 lat to wiek, kiedy możesz mówić 'Jestem dorosły’ na każde 'Nie możesz tego zrobić’ i próbować przekonać wszystkich, że masz rację. Wszystkiego najlepszego!”
 10. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci tyle rozrywki, ile ofert na kartach kredytowych, które dostaniesz teraz w skrzynce pocztowej. Wesołych urodzin!”
 11. „Teraz jesteś dorosły, ale nie zapominaj, że dorosłość to też odpowiedzialność. Wszystkiego najlepszego w zarządzaniu swoim życiem!”
 12. „Życzenia urodzinowe są jak życie dorosłe – czasem trzeba zacząć od początku, żeby znaleźć właściwą ścieżkę. Wesołych urodzin!”
 13. „18 lat to wiek, kiedy jesteś na granicy między byciem nastolatkiem a dorosłym. Jest jak strefa przyjęć, gdzie dostajesz darmowe jedzenie, ale musisz płacić za napoje. Wszystkiego najlepszego!”
 14. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci więcej radości niż przeciętny stan Twojego konta bankowego. Wesołych urodzin!”
 15. „Teraz masz oficjalnie prawo do bycia irracjonalnie pewnym swojej decyzji, nawet jeśli są one całkowicie szalone. Wszystkiego najlepszego w podejmowaniu śmiałych kroków!”
 16. „Życzenia urodzinowe są jak urodziny – im więcej, tym lepiej. Wesołych urodzin!”
 17. „18 lat to wiek, kiedy możesz robić swoje, ale nadal zawsze będziesz potrzebować porady rodziców. To jak GPS na drodze dorosłości. Wszystkiego najlepszego!”
 18. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci tyle przygód, ile dni w roku, abyś mógł spędzać je na tworzeniu niesamowitych wspomnień. Wesołych urodzin!”
 19. „Teraz masz oficjalnie zezwolenie na przyjmowanie odpowiedzialności za swoje czyny… i zbieranie nagród za swoje sukcesy. Wszystkiego najlepszego!”
 20. „Życzenia urodzinowe są jak kaski rowerowe – lepiej mieć je zawsze przy sobie, bo nigdy nie wiesz, kiedy przydadzą się na życiowej wyprawie. Wesołych urodzin!”
 21. „18 lat to wiek, kiedy zaczynasz liczyć swoje życie w nie tylko dniach, ale też w rachunkach i fakturach. Wszystkiego najlepszego w rozliczeniach!”
 22. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci więcej uśmiechu niż na Twoich zdjęciach na mediach społecznościowych. Wesołych urodzin!”
 23. „Teraz jesteś dorosły, ale nie zapominaj, że dorosłość to też odpowiedzialność. Wszystkiego najlepszego w zarządzaniu swoim życiem!”
 24. „Życzenia urodzinowe są jak życie dorosłe – czasem trzeba zacząć od początku, żeby znaleźć właściwą ścieżkę. Wesołych urodzin!”
 25. „18 lat to wiek, kiedy jesteś na granicy między byciem nastolatkiem a dorosłym. Jest jak strefa przyjęć, gdzie dostajesz darmowe jedzenie, ale musisz płacić za napoje. Wszystkiego najlepszego!”
 26. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci więcej radości niż przeciętny stan Twojego konta bankowego. Wesołych urodzin!”
 27. „Teraz masz oficjalnie prawo do bycia irracjonalnie pewnym swojej decyzji, nawet jeśli są one całkowicie szalone. Wszystkiego najlepszego w podejmowaniu śmiałych kroków!”
 28. „Życzenia urodzinowe są jak urodziny – im więcej, tym lepiej. Wesołych urodzin!”
 29. „18 lat to wiek, kiedy możesz robić swoje, ale nadal zawsze będziesz potrzebować porady rodziców. To jak GPS na drodze dorosłości. Wszystkiego najlepszego!”
 30. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci tyle przygód, ile dni w roku, abyś mógł spędzać je na tworzeniu niesamowitych wspomnień. Wesołych urodzin!”
 31. „Teraz masz oficjalnie zezwolenie na przyjmowanie odpowiedzialności za swoje czyny… i zbieranie nagród za swoje sukcesy. Wszystkiego najlepszego!”
 32. „Życzenia urodzinowe są jak kaski rowerowe – lepiej mieć je zawsze przy sobie, bo nigdy nie wiesz, kiedy przydadzą się na życiowej wyprawie. Wesołych urodzin!”
 33. „18 lat to wiek, kiedy zaczynasz liczyć swoje życie w nie tylko dniach, ale też w rachunkach i fakturach. Wszystkiego najlepszego w rozliczeniach!”
 34. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci więcej uśmiechu niż na Twoich zdjęciach na mediach społecznościowych. Wesołych urodzin!”
 35. „Teraz jesteś dorosły, ale nie zapominaj, że dorosłość to też odpowiedzialność. Wszystkiego najlepszego w zarządzaniu swoim życiem!”
 36. „Życzenia urodzinowe są jak życie dorosłe – czasem trzeba zacząć od początku, żeby znaleźć właściwą ścieżkę. Wesołych urodzin!”
 37. „18 lat to wiek, kiedy jesteś na granicy między byciem nastolatkiem a dorosłym. Jest jak strefa przyjęć, gdzie dostajesz darmowe jedzenie, ale musisz płacić za napoje. Wszystkiego najlepszego!”
 38. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci więcej radości niż przeciętny stan Twojego konta bankowego. Wesołych urodzin!”
 39. „Teraz masz oficjalnie prawo do bycia irracjonalnie pewnym swojej decyzji, nawet jeśli są one całkowicie szalone. Wszystkiego najlepszego w podejmowaniu śmiałych kroków!”
 40. „Życzenia urodzinowe są jak urodziny – im więcej, tym lepiej. Wesołych urodzin!”
 41. „18 lat to wiek, kiedy możesz robić swoje, ale nadal zawsze będziesz potrzebować porady rodziców. To jak GPS na drodze dorosłości. Wszystkiego najlepszego!”
 42. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci tyle przygód, ile dni w roku, abyś mógł spędzać je na tworzeniu niesamowitych wspomnień. Wesołych urodzin!”
 43. „Teraz masz oficjalnie zezwolenie na przyjmowanie odpowiedzialności za swoje czyny… i zbieranie nagród za swoje sukcesy. Wszystkiego najlepszego!”
 44. „Życzenia urodzinowe są jak kaski rowerowe – lepiej mieć je zawsze przy sobie, bo nigdy nie wiesz, kiedy przydadzą się na życiowej wyprawie. Wesołych urodzin!”
 45. „18 lat to wiek, kiedy zaczynasz liczyć swoje życie w nie tylko dniach, ale też w rachunkach i fakturach. Wszystkiego najlepszego w rozliczeniach!”
 46. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci więcej uśmiechu niż na Twoich zdjęciach na mediach społecznościowych. Wesołych urodzin!”
 47. „Teraz jesteś dorosły, ale nie zapominaj, że dorosłość to też odpowiedzialność. Wszystkiego najlepszego w zarządzaniu swoim życiem!”
 48. „Życzenia urodzinowe są jak życie dorosłe – czasem trzeba zacząć od początku, żeby znaleźć właściwą ścieżkę. Wesołych urodzin!”
 49. „18 lat to wiek, kiedy jesteś na granicy między byciem nastolatkiem a dorosłym. Jest jak strefa przyjęć, gdzie dostajesz darmowe jedzenie, ale musisz płacić za napoje. Wszystkiego najlepszego!”
 50. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci więcej radości niż przeciętny stan Twojego konta bankowego. Wesołych urodzin!”

Te życzenia na 18 lat mają na celu rozśmieszyć i podkreślić

, że osiemnastka to wyjątkowy moment w życiu. Niech ta osoba z pełnym humorem i optymizmem kroczy w dorosłość!

Follow by Email
WhatsApp
FbMessenger