Śmieszne życzenia urodzinowe dla mężczyzny

Oto 50 śmiesznych życzeń urodzinowych dla mężczyzny:

 1. „Z okazji urodzin przypominam Ci, że starość to tylko liczba. Przynajmniej dopóki nie spróbujesz wstać z fotela!”
 2. „Gratulacje! Osoba na Twoim miejscu osiągnęła oficjalny poziom dorosłości. Teraz jesteś oficjalnie stary!”
 3. „Z wiekiem przychodzi mądrość… I niestety, liczba wrinkle na Twojej twarzy również rośnie. Wesołych urodzin!”
 4. „Pamiętasz, jakie były Twoje marzenia jako dziecko? Teraz możesz je osiągnąć… na przykład, kiedy wstaniesz z kanapy.”
 5. „Czy wiesz, że z każdym urodzinami stajesz się bardziej wartościową wersją samego siebie? Szczególnie jeśli jesteś winem.”
 6. „Gratulacje z okazji urodzin! Dziś jesteś o rok mądrzejszy i o kilka siwych włosów bogatszy.”
 7. „Jako mężczyzna dojrzewający jak dobra butelka wina, masz teraz odpowiedni wiek, aby zostać winem ekspertem. Dziś próbujesz Cabernet Sauvignon, jutro Merlot!”
 8. „Z wiekiem tracisz włosy na głowie, ale zyskujesz je w uszach i nosie. To taki rodzaj kompromisu od natury. Wesołych urodzin!”
 9. „Starość to stan umysłu. Jeśli nie myślisz o swoim wieku, to po prostu jesteś wiecznie młodym starcem. Wszystkiego najlepszego!”
 10. „Jeśli życie jest jak wino, to Twoje urodziny to właśnie ten moment, kiedy wina zaczynają smakować najlepiej. Wesołych urodzin!”
 11. „Wszystko jest w porządku, dopóki nie zaczynasz odkrywać, że twoje ciało wydaje się działać na zasadzie przyciągania do siebie tłuszczu. Wesołych urodzin!”
 12. „Na urodziny obiecuję Ci tylko jedno – nie zdradzę nikomu Twego prawdziwego wieku. Przynajmniej dopóki mi nie zapomnisz, jakie jest!”
 13. „Z okazji urodzin życzę Ci mniej zmarszczek na twarzy i więcej na śmigłówce na helikopterze! Wszystkiego najlepszego!”
 14. „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Niech Twoja siła będzie równie wielka jak liczba świeczek na torcie… lub przynajmniej zbliżona!”
 15. „Starość nie jest taka zła. Masz więcej wolnego czasu na narzekanie na swoje dolegliwości. Wesołych urodzin!”
 16. „Czy pamiętasz te czasy, kiedy urodziny były ekscytujące? Teraz są po prostu okazją do zjedzenia za dużo ciasta. Wszystkiego najlepszego!”
 17. „Niech Twoje urodziny będą jak dobry żart – śmieszne i niezapomniane!”
 18. „Starość to etap życia, kiedy przestajesz gromadzić rzeczy materialne i zaczynasz gromadzić doświadczenie… i leki na receptę. Wesołych urodzin!”
 19. „Z okazji urodzin możesz robić, co tylko chcesz… pod warunkiem, że jesteś w domu do godziny 10 wieczorem. Wszystkiego najlepszego!”
 20. „Jesteś jak wino – im starszy, tym lepszy… lub przynajmniej tak mówisz swoim przyjaciołom! Wesołych urodzin!”
 21. „Wszystkiego najlepszego! Teraz masz oficjalną zgodę na używanie słowa 'w moim wieku’ w każdym zdaniu.”
 22. „Czy to już Twój wiek, czy wynik działań nieodpowiedzialnej młodzieży, wesołych urodzin!”
 23. „Nie martw się o swoje zmarszczki. To tylko dowód, że byłeś zbyt zajęty śmiechem przez całe życie. Wszystkiego najlepszego!”
 24. „Urodziny są jak kompot z suszu – stają się coraz słodsze, im starszy jesteś. Wesołych urodzin!”
 25. „Życie z wiekiem staje się jak koszmar – zawsze się budzisz z bólem w jakimś miejscu. Wszystkiego najlepszego!”
 26. „Gratulacje! Jesteś oficjalnie starszy o jeden rok i o wiele bardziej dojrzały… choć niekoniecznie w rozumieniu słowa 'dojrzały’.”
 27. „Wszystkiego najlepszego! Z wiekiem przestajesz przejmować się tym, co myślą inni. W końcu jesteś zbyt zajęty zapomnieniem, żeby o tym myśleć!”
 28. „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Pamiętaj, że to jest tylko kolejny dzień, w którym mogę żartować z Twojego wieku!”
 29. „Życzenia urodzinowe są jak kawa – im więcej, tym lepiej. Wesołych urodzin!”
 30. „Z okazji urodzin życzę Ci tylu prezentów, ile masz pomysłów na to, jakie są najlepsze prezenty. Wszystkiego najlepszego!”
 31. „Czy wiesz, że każdy Twój nowy wiek oznacza, że jesteś bliżej emerytury? Wesołych urodzin i powodzenia w oszczędzaniu!”
 32. „Gratulacje! Dziś jest Twój dzień, aby być egoistą. Robisz, co chcesz, o ile jesteś w domu przed zachodem słońca! Wszystkiego najlepszego!”
 33. „Urodziny to czas na wyznawanie prawdy, ale nie martw się, Twój wiek zostanie z nami w tajemnicy. Wesołych urodzin!”
 34. „Z okazji urodzin dostajesz prezent od życia – kolejny rok do odkrywania nowych przygód. Wszystkiego najlepszego!”
 35. „Starość to stan umysłu, a Ty masz zawsze młody i żartobliwy umysł. Wesołych urodzin!”
 36. „Czy wiesz, że z każdym rokiem masz coraz więcej historii do opowiedzenia… o Twoich dolegliwościach zdrowotnych? Wszystkiego najlepszego!”
 37. „Wszystkiego najlepszego! Teraz możesz robić to, co kochasz, pod warunkiem, że jesteś w domu o godzinie 9 wieczorem. Wesołych urodzin!”
 38. „Z okazji urodzin życzę Ci, aby Twoje stawy były tak elastyczne, jak Twoje żarty! Wszystkiego najlepszego!”
 39. „Starość to nie jest to, co kiedyś myśleliśmy, że będzie. Ale zawsze możemy myśleć o urodzinach jako o okazji do wypicia jeszcze jednego drinka!”
 40. „Jesteś jak dobry stary wino – im starszy, tym bardziej warty odkrycia. Wesołych urodzin!”
 41. „Z wiekiem stajemy się mądrzejsi. Dlatego dzisiaj nie będziemy zapominać o zapaleniu świeczek na torcie! Wszystkiego najlepszego!”
 42. „Wszystkiego najlepszego! Czy wiesz, że starość to tylko jedna z wielu możliwych opcji? Ty po prostu wybrałeś ją bardziej zdecydowanie.”
 43. „Starość nie jest taka zła, dopóki nie musisz zdejmować okularów, żeby przeczytać liczby na karcie urodzinowej. Wesołych urodzin!”
 44. „Wszystkiego najlepszego! Starość może zabrać nam włosy na głowie, ale przynosi mądrość… albo przynajmniej tak mówimy sobie, że robi.”
 45. „Z okazji urodzin życzę Ci więcej przygód, mniej problemów i nieskończoną ilość okazji do śmiechu. Wszystkiego najlepszego!”
 46. „Jesteś jak whisky – im starszy, tym bardziej ceniony. Wesołych urodzin!”
 47. „Wszystkiego najlepszego! Starość to czas, kiedy nasze zabawki stają się droższe, a nasze rany goją się wolniej.”
 48. „Czy to już Twój wiek, czy wynik działań nieodpowiedzialnej młodzieży, wesołych urodzin!”
 49. „Z okazji urodzin życzę Ci, żeby życie traktowało Cię tak dobrze, jak Ty traktujesz swoje narzędzia do grilla. Wszystkiego najlepszego!”
 50. „Gratulacje! Jesteś oficjalnie starszy o jeden rok i o wiele bardziej dojrzały… choć niekoniecznie w rozumieniu słowa 'dojrzały’.”

Życzenia te mają na celu rozśmieszyć solenizanta w dniu jego urodzin. Oczywiście, upewnij się, że dobrze znasz osobę i jej poczucie humoru, aby uniknąć ewentualnych nieporozumień.

Follow by Email
WhatsApp
FbMessenger