Życzenia na rocznicę ślubu

Oto 50 życzeń na rocznicę ślubu:

 1. „Z okazji pięknej rocznicy ślubu życzę Wam jeszcze więcej miłości i spełnienia marzeń. Niech Wasza miłość trwa wiecznie.”
 2. „W dniu Waszej rocznicy ślubu niech serca Wasze biją z jeszcze większą miłością niż w dniu ślubu. Sto lat wspólnego szczęścia!”
 3. „Jesteście dla nas wzorem prawdziwej miłości i zgodnego małżeństwa. Niech ta miłość trwa wiecznie.”
 4. „Rocznica ślubu to czas na wspomnienia i plany na przyszłość. Niech Wasza przyszłość będzie równie piękna jak pierwszy dzień Waszego małżeństwa.”
 5. „Z okazji Waszej rocznicy ślubu życzę Wam, aby każdy dzień przynosił Wam uśmiech i wzajemne zrozumienie.”
 6. „Wasza miłość jest jak wino – z wiekiem staje się coraz lepsza. Niech ta miłość będzie jak najbardziej wykwintne wino, starzejąc się z godnością.”
 7. „Jesteście najlepszym dowodem na to, że prawdziwa miłość potrafi przetrwać wszystkie trudności. Sto lat miłości i jedności!”
 8. „W dniu Waszej rocznicy ślubu przypomnijcie sobie, dlaczego zakochaliście się w sobie. Niech ta miłość trwa wiecznie.”
 9. „Życzę Wam, abyście nadal byli dla siebie oparciem i wsparciem w każdej chwili. Sto lat wspólnego szczęścia!”
 10. „Pierwsza rocznica to czas na celebrowanie miłości, a każda kolejna rocznica to okazja do jeszcze głębszego zakochania się w sobie nawzajem.”
 11. „Wasze małżeństwo jest jak piękna opowieść, która rozwija się z każdym dniem. Niech każdy dzień przynosi Wam nowe rozdziały pełne miłości i szczęścia.”
 12. „Z okazji rocznicy ślubu życzę Wam, abyście nadal byli dla siebie źródłem radości, inspiracji i miłości. Sto lat wspólnego szczęścia!”
 13. „Pierwsza rocznica to okazja do podziękowania sobie nawzajem za piękny rok pełen wspólnych chwil. Niech ta wdzięczność towarzyszy Wam zawsze.”
 14. „Rocznica ślubu to czas na celebrowanie miłości, która Was łączy, i na planowanie wspólnej przyszłości. Niech ta przyszłość będzie pełna radości i spełnienia marzeń.”
 15. „W dniu Waszej rocznicy ślubu życzę Wam, abyście nadal razem śmiali się, płakali i cieszyli każdą chwilą spędzoną razem.”
 16. „Wasze małżeństwo to prawdziwa uczta dla serca. Niech każdy dzień Waszej wspólnej podróży będzie równie wyjątkowy jak pierwszy.”
 17. „Pierwsza rocznica to czas na odświeżenie obietnic, które złożyliście sobie na ślubnym kobiercu. Niech te obietnice pozostaną z Wami na zawsze.”
 18. „W dniu Waszej rocznicy ślubu życzę Wam, aby każdy dzień przynosił Wam nowe powody do uśmiechu i radości.”
 19. „Rocznica ślubu to okazja do docenienia piękna małżeństwa i miłości, która Was łączy. Niech to piękno trwa wiecznie.”
 20. „W dniu Waszej rocznicy ślubu niech każdy gest i słowo będą wyrazem Waszej miłości i troski o siebie nawzajem. Sto lat miłości!”
 21. „Wasza miłość jest jak wino – z wiekiem staje się coraz lepsza. Niech ta miłość smakuje jak najlepsza butelka wina.”
 22. „Pierwsza rocznica to okazja do podziękowania sobie nawzajem za piękny rok pełen wspólnych chwil. Niech ta wdzięczność towarzyszy Wam zawsze.”
 23. „Rocznica ślubu to czas na odświeżenie obietnic, które złożyliście sobie na ślubnym kobiercu. Niech te obietnice pozostaną z Wami na zawsze.”
 24. „Wasza miłość jest jak książka, a każdy dzień razem to nowy rozdział tej wspaniałej opowieści. Niech każdy rozdział będzie równie piękny jak poprzedni.”
 25. „W dniu Waszej rocznicy ślubu życzę Wam, aby każdy dzień przynosił Wam uśmiech i wzajemne zrozumienie.”
 26. „Rocznica ślubu to czas na celebrowanie miłości, która Was łączy, i na planowanie wspólnej przyszłości. Niech ta przyszłość będzie pełna radości i spełnienia marzeń.”
 27. „Jesteście dla nas wzorem prawdziwej miłości i zgodnego małżeństwa. Niech ta miłość trwa wiecznie.”
 28. „Pierwsza rocznica to okazja do docenienia piękna małżeństwa i miłości, która Was łączy. Niech to piękno trwa wiecznie.”
 29. „Wasze małżeństwo jest jak drogoc

enny klejnot, który rośnie z każdym dniem. Niech ta miłość błyszczy przez całe życie.”

 1. „W dniu Waszej rocznicy ślubu życzę Wam, abyście nadal byli dla siebie oparciem i wsparciem w każdej chwili. Sto lat wspólnego szczęścia!”
 2. „Rocznica ślubu to czas na wspomnienia i plany na przyszłość. Niech Wasza przyszłość będzie równie piękna jak pierwszy dzień Waszego małżeństwa.”
 3. „Jesteście dla nas wzorem prawdziwej miłości i zgodnego małżeństwa. Niech ta miłość trwa wiecznie.”
 4. „Wasza miłość jest jak wino – z wiekiem staje się coraz lepsza. Niech ta miłość będzie jak najbardziej wykwintne wino, starzejąc się z godnością.”
 5. „Pierwsza rocznica to czas na podziękowanie sobie nawzajem za piękny rok pełen wspólnych chwil. Niech ta wdzięczność towarzyszy Wam zawsze.”
 6. „Rocznica ślubu to czas na celebrowanie miłości, która Was łączy, i na planowanie wspólnej przyszłości. Niech ta przyszłość będzie pełna radości i spełnienia marzeń.”
 7. „W dniu Waszej rocznicy ślubu życzę Wam, aby każdy dzień przynosił Wam uśmiech i wzajemne zrozumienie.”
 8. „Wasza miłość jest jak książka, a każdy dzień razem to nowy rozdział tej wspaniałej opowieści. Niech każdy rozdział będzie równie piękny jak poprzedni.”
 9. „Pierwsza rocznica to okazja do podziękowania sobie nawzajem za piękny rok pełen wspólnych chwil. Niech ta wdzięczność towarzyszy Wam zawsze.”
 10. „Rocznica ślubu to czas na odświeżenie obietnic, które złożyliście sobie na ślubnym kobiercu. Niech te obietnice pozostaną z Wami na zawsze.”
 11. „Wasza miłość jest jak wino – z wiekiem staje się coraz lepsza. Niech ta miłość smakuje jak najlepsza butelka wina.”
 12. „Pierwsza rocznica to okazja do docenienia piękna małżeństwa i miłości, która Was łączy. Niech to piękno trwa wiecznie.”
 13. „Wasze małżeństwo jest jak drogocenny klejnot, który rośnie z każdym dniem. Niech ta miłość błyszczy przez całe życie.”
 14. „W dniu Waszej rocznicy ślubu życzę Wam, aby każdy dzień przynosił Wam uśmiech i wzajemne zrozumienie.”
 15. „Rocznica ślubu to czas na celebrowanie miłości, która Was łączy, i na planowanie wspólnej przyszłości. Niech ta przyszłość będzie pełna radości i spełnienia marzeń.”
 16. „Jesteście dla nas wzorem prawdziwej miłości i zgodnego małżeństwa. Niech ta miłość trwa wiecznie.”
 17. „Wasza miłość jest jak książka, a każdy dzień razem to nowy rozdział tej wspaniałej opowieści. Niech każdy rozdział będzie równie piękny jak poprzedni.”
 18. „Pierwsza rocznica to okazja do podziękowania sobie nawzajem za piękny rok pełen wspólnych chwil. Niech ta wdzięczność towarzyszy Wam zawsze.”
 19. „Rocznica ślubu to czas na odświeżenie obietnic, które złożyliście sobie na ślubnym kobiercu. Niech te obietnice pozostaną z Wami na zawsze.”
 20. „Wasza miłość jest jak wino – z wiekiem staje się coraz lepsza. Niech ta miłość smakuje jak najlepsza butelka wina.”
 21. „Pierwsza rocznica to okazja do docenienia piękna małżeństwa i miłości, która Was łączy. Niech to piękno trwa wiecznie.”

Niech te życzenia dodadzą blasku Waszej rocznicy ślubu i przypomną Wam, jak ważna jest Wasza miłość. Sto lat miłości i wspólnych chwil!

Follow by Email
WhatsApp
FbMessenger