Śmieszne życzenia na 18 – stkę dla dziewczyny

Oto 50 śmiesznych życzeń na 18-stkę dla dziewczyny:

 1. „Teraz oficjalnie masz zezwolenie na bycie dorosłą. Ale pamiętaj, że dorośli nadal oglądają kreskówki i jedzą lody na śniadanie. Wesołych 18 urodzin!”
 2. „Gratulacje! Masz teraz klucz do drzwi pełnych niesamowitych przygód. Oczywiście, drzwi te są czasem trudne do otwarcia, ale zawsze jest warto spróbować. Wszystkiego najlepszego!”
 3. „Na urodziny dostajesz od życia oficjalne zezwolenie na bycie wciąż dzieckiem w duszy. Niech nigdy nie zniknie Twoje wewnętrzne dziecko! Wesołych 18 urodzin!”
 4. „Teraz masz oficjalne prawo do podejmowania życiowych decyzji. Oczywiście, masz też prawo do popełniania życiowych błędów, ale to część zabawy! Wszystkiego najlepszego!”
 5. „18 lat to wiek, kiedy zaczynasz być odpowiedzialna za swoje czyny. Ale pamiętaj, że odpowiedzialność to tylko słowo. Wesołych urodzin!”
 6. „Życzenia urodzinowe są jak kaski rowerowe – zawsze lepiej mieć je przy sobie, bo nigdy nie wiesz, kiedy przydadzą się na życiowej wyprawie. Wszystkiego najlepszego!”
 7. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci tyle uśmiechu, ile masz zdjęć na Instagramie. Niech każdy Twój dzień będzie pełen radości! Wesołych 18 urodzin!”
 8. „Teraz jesteś oficjalnie dorosła, ale to nie oznacza, że musisz przestać oglądać bajki i jeść czekoladę. Wesołych urodzin!”
 9. „Czy wiesz, że każdy Twój nowy wiek oznacza, że jesteś bliżej emerytury? Wesołych 18 urodzin i powodzenia w oszczędzaniu na przyszłość!”
 10. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci więcej kolorowych marzeń niż jest kolorów w tęczy. Niech Twoje życie będzie pełne fantastycznych przygód! Wesołych urodzin!”
 11. „Teraz oficjalnie masz zezwolenie na bycie jeszcze bardziej niezależną. Ale z niezależnością idzie też obowiązek płacenia rachunków. Powodzenia w dorosłym życiu!”
 12. „Życzenia urodzinowe są jak życie dorosłe – czasem trzeba zacząć od początku, żeby znaleźć właściwą ścieżkę. Wesołych 18 urodzin!”
 13. „18 lat to wiek, kiedy możesz mówić 'Jestem dorosła’ na każde 'Nie możesz tego zrobić’ i próbować przekonać wszystkich, że masz rację. Wszystkiego najlepszego!”
 14. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci tyle radości, ile jest czekolady w pudełku. A to naprawdę dużo radości! Wesołych urodzin!”
 15. „Teraz oficjalnie masz prawo do bycia irracjonalnie pewną swoich decyzji, nawet jeśli są one całkowicie szalone. Wesołych 18 urodzin i niech Twoje szalone pomysły stają się rzeczywistością!”
 16. „Życzenia urodzinowe są jak urodziny – im więcej, tym lepiej. Wesołych 18 urodzin!”
 17. „18 lat to wiek, kiedy możesz robić swoje, ale nadal zawsze będziesz potrzebować porady rodziców. To jak GPS na drodze dorosłości. Wszystkiego najlepszego!”
 18. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci więcej przygód, niż jest w książkach przygodowych. Niech Twoje życie będzie pełne niezapomnianych chwil! Wesołych urodzin!”
 19. „Teraz masz oficjalne prawo do podejmowania odpowiedzialności za swoje czyny… i zbierania nagród za swoje sukcesy. Wszystkiego najlepszego w dorosłym życiu!”
 20. „Życzenia urodzinowe są jak kaski rowerowe – lepiej mieć je zawsze przy sobie, bo nigdy nie wiesz, kiedy przydadzą się na życiowej wyprawie. Wesołych 18 urodzin!”
 21. „18 lat to wiek, kiedy zaczynasz liczyć swoje życie nie tylko w dniach, ale też w rachunkach i fakturach. Wszystkiego najlepszego w zarządzaniu swoim budżetem!”
 22. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci więcej uśmiechu niż na Twoich zdjęciach na mediach społecznościowych. Niech każdy Twój dzień będzie pełen radości! Wesołych urodzin!”
 23. „Teraz jesteś oficjalnie dorosła, ale to nie oznacza, że musisz przestać śpiewać piosenki z bajek. Wesołych urodzin!”
 24. „Czy wiesz, że każdy Twój nowy wiek oznacza, że jesteś bliżej emerytury? Wesołych 18 urodzin i powodzenia w oszczędzaniu na przyszłość!”
 25. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci więcej kolorowych marzeń niż jest kolorów w tęczy. Niech Twoje życie będzie pełne fantastycznych przygód! Wesołych urodzin!”
 26. „Teraz masz oficjalne prawo do bycia jeszcze bardziej niezależną. Ale z niezależnością idzie też obowiązek płacenia rachunków. Powodzenia w dorosłym życiu!”
 27. „Życzenia urodzinowe są jak życie dorosłe – czasem trzeba zacząć od początku, żeby znaleźć właściwą ścieżkę. Wesołych 18 urodzin!”
 28. „18 lat to wiek, kiedy możesz mówić 'Jestem dorosła’ na każde 'Nie możesz tego zrobić’ i próbować przekonać wszystkich, że masz rację. Wszystkiego najlepszego!”
 29. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci tyle radości, ile jest czekolady w pudełku. A to naprawdę dużo radości! Wesołych urodzin!”
 30. „Teraz oficjalnie masz prawo do bycia irracjonalnie pewną swoich decyzji, nawet jeśli są one całkowicie szalone. Wesołych 18 urodzin i niech Twoje szalone pomysły stają się rzeczywistością!”
 31. „Życzenia urodzinowe są jak urodziny – im więcej, tym lepiej. Wesołych 18 urodzin!”
 32. „18 lat to wiek, kiedy możesz robić swoje, ale nadal zawsze będziesz potrzebować porady rodziców. To jak GPS na drodze dorosłości. Wszystkiego najlepszego!”
 33. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci więcej przygód, niż jest w książkach przygodowych. Niech Twoje życie będzie pełne niezapomnianych chwil! Wesołych urodzin!”
 34. „Teraz masz oficjalne prawo do podejmowania odpowiedzialności za swoje czyny… i zbierania nagród za swoje sukcesy. Wszystkiego najlepszego w dorosłym życiu!”
 35. „Życzenia urodzinowe są jak kaski rowerowe – lepiej mieć je zawsze przy sobie, bo nigdy nie wiesz, kiedy przydadzą się na życiowej wyprawie. Wesołych 18 urodzin!”
 36. „18 lat to wiek, kiedy zaczynasz liczyć swoje życie nie tylko w dniach, ale też w rachunkach i fakturach. Wszystkiego najlepszego w zarządzaniu swoim budżetem!”
 37. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci więcej uśmiechu niż na Twoich zdjęciach na mediach społecznościowych. Niech każdy Twój dzień będzie pełen radości! Wesołych urodzin!”
 38. „Teraz jesteś oficjalnie dorosła, ale to nie oznacza, że musisz przestać śpiewać piosenki z bajek. Wesołych urodzin!”
 39. „Czy wiesz, że każdy Twój nowy wiek oznacza, że jesteś bliżej emerytury? Wesołych 18 urodzin i powodzenia w oszczędzaniu na przyszłość!”
 40. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci więcej kolorowych marzeń niż jest kolorów w tęczy. Niech Twoje życie będzie pełne fantastycznych przygód! Wesołych urodzin!”
 41. „Teraz masz oficjalne prawo do bycia jeszcze bardziej niezależną. Ale z niezależnością idzie też obowiązek płacenia rachunków. Powodzenia w dorosłym życiu!”
 42. „Życzenia urodzinowe są jak życie dorosłe – czasem trzeba zacząć od początku, żeby znaleźć właściwą ścieżkę. Wesołych 18 urodzin!”
 43. „18 lat to wiek, kiedy możesz mówić 'J

estem dorosła’ na każde 'Nie możesz tego zrobić’ i próbować przekonać wszystkich, że masz rację. Wszystkiego najlepszego!”

 1. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci tyle radości, ile jest czekolady w pudełku. A to naprawdę dużo radości! Wesołych urodzin!”
 2. „Teraz oficjalnie masz prawo do bycia irracjonalnie pewną swoich decyzji, nawet jeśli są one całkowicie szalone. Wesołych 18 urodzin i niech Twoje szalone pomysły stają się rzeczywistością!”
 3. „Życzenia urodzinowe są jak urodziny – im więcej, tym lepiej. Wesołych 18 urodzin!”
 4. „18 lat to wiek, kiedy możesz robić swoje, ale nadal zawsze będziesz potrzebować porady rodziców. To jak GPS na drodze dorosłości. Wszystkiego najlepszego!”
 5. „Z okazji osiemnastych urodzin życzę Ci więcej przygód, niż jest w książkach przygodowych. Niech Twoje życie będzie pełne niezapomnianych chwil! Wesołych urodzin!”
 6. „Teraz masz oficjalne prawo do podejmowania odpowiedzialności za swoje czyny… i zbierania nagród za swoje sukcesy. Wszystkiego najlepszego w dorosłym życiu!”
 7. „Życzenia urodzinowe są jak kaski rowerowe – lepiej mieć je zawsze przy sobie, bo nigdy nie wiesz, kiedy przydadzą się na życiowej wyprawie. Wesołych 18 urodzin!”

Te śmieszne życzenia na 18-stkę mają na celu rozśmieszyć i uczcić ten ważny moment w życiu dziewczyny. Niech będzie to czas pełen radości i niezapomnianych chwil!

Follow by Email
WhatsApp
FbMessenger